Natječaji

Poziv na razgovor - natječaj od 13.09.2017.

Poziv na razgovor - natječaj od 13.09.2017.

 

Natječaj – poziv na razgovor

Na natječaju KLASA: 112-02/17-01/38, URBROJ: 426-02/3-17-1, objavljenom u „Narodnim novinama“ broj 92/17 od 13.09.2017. godine; internetskoj stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 13.09.2017. godine, broj biltena 177, te internetskoj stranici Zavoda za vještačenje, profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s Invaliditetom, sljedeći kandidati  čije su prijave pravovremene i uredne (sadrže sve podatke i isprave) te ispunjavaju uvjete iz natječaja za radna mjesta pozivaju se da pristupe na intervju, kako slijedi:

I. SREDIŠNJI URED

  1. rukovoditelj u Samostalnoj službi za pravne, opće poslove i ljudske potencijale

dana 06.11.2017. na adresi Antuna Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. ANDREJA PARADIŠ u 8.00 sati
  2. GORAN KRŠNJAVI u 8.15 sati
  3. DARIJA PAVLOVIĆ u 8.30 sati
  4. MARKO ŠULIĆ u 8.45 sati
  5. GORDANA BRAČIĆ-RUŽIĆ u 9.00 sati
  6. DRAŽEN ŠKRLEC u 9.15 sati
  7. MAJA MATOKOVIĆ u 9.30 sati
  8. ZANA BEKIRI u 9.45 sati
  9. JADRANA PILAŠ u 10.00 sati
  10. DEAN DEUCHT u 10.15 sati
  11. DANIELA SUKALIĆ u 10.30 sati
  12. LJILJANA MAVRAČIĆ TIŠMA u 10.45 sati
  13. IVETA SEKEREŠ u 11.00 sati
  14. MARIJA VIZLER PANDŽA u 11.15 sati
  15. PETAR PLEVNIK u 11.30 sati

  2. stručni referent II. u Samostalnoj službi za pravne, opće poslove i ljudske potencijale, Odsjek urudžbeno i arhiva

dana 15.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. LJILJANA MIHAJLOVIĆ u 8.00 sati
  2. LANA ANDRIJAC u 8.15 sati
  3. MAJA MEĐIMOREC u 8.30 sati
  4. SNJEŽANA BABIĆ u 8.45 sati
  5. IGOR SIKIRIĆ u 9.00 sati
  6. ANA BUBIČIĆ u 9.15 sati
  7. MAJA SAMEC u 9.30 sati
  8. GORDANA ŠTABA u 9.45 sati
  9. GORDANA CVITKOVIĆ u 10.00 sati
  10. MARIO KOPRIVNJAK u 10.15 sati
  11. MARKO SAVIĆ u 10.30 sati
  12. ANA PILJAK u 10.45 sati
  13. IVANA LEŠKO u 11.00 sati
  14. IVANA TURKOVIĆ u 11.15 sati
  15. SLAVICA PRUSINA u 11.30 sati
  16. TEA STANOJEVIĆ u 11.45 sati
  17. ANA DRAGANOVIĆ u 13.00 sati
  18. JUDITA BARBIĆ u 13.15 sati
  19. ĐURO ŽIVKOVIĆ u 13.30 sati
  20. SVJETLANA LOVRENOVIĆ u 13.45 sati
  21. ALEKSANDRA ŠPANIĆ u 14.00 sati
  22. BOŽENA KUK u 14.15 sati
  23. MIRA POMPER u 14.30 sati
  24. ŽELJKO HRUPAČKI u 14.45 sati
  25. MARIJANA SOLDO u 15.00 sati
  26. IVANA BOŽIĆ u 15.15 sati

 

dana 16.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27) 

  1. ANA GAMILEC MAŽURAN u 8.00 sati
  2. ZLATKO PENIĆ u 8.15 sati
  3. KATICA BARIĆ u 8.30 sati
  4. ANAMARIJA ŠKUNCA u 8.45 sati
  5. NIKOLINA MATIĆ u 9.00 sati
  6. MIA OBAJDIN u 9.15 sati
  7. JOSIP TONŽETIĆ u 9.30 sati
  8. JASNICA BAKRAN u 9.45 sati
  9. GORDANA RUPČIĆ u 10.00 sati
  10. IVANA RANOGAJEC u 10.15 sati
  11. IDA BELAJ u 10.30 sati
  12. MARIJETA BOLANČA u 10.45 sati
  13. KATARINA LUKINA u 11.00 sati
  14. ANDREA PAVLOVIĆ u 11.15 sati
  15. RADMILA KORDIĆ DOLENEC u 11.30 sati
  16. BRANIMIR TOT u 11.45 sati
  17. NIKOLINA TURATO u 13.00 sati
  18. IVAN KRAJINA u 13.15 sati
  19. MIRJANA SPAJIĆ u 13.30 sati
  20. DANIEL MUŠIĆ u 13.45 sati
  21. DIJANA BRUS u 14.00 sati
  22. IVANA IVIĆ u 14.15 sati
  23. MARINA VRĐUKA u 14.30 sati
  24. MARTINA HOLETIĆ u 14.45 sati
  25. DUBRAVKO MARTAN u 15.00 sati
  26. MARTA SIVRIĆ u 15.15 sati

dana 17.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. MISLAV NOVAK u 8.00 sati
  2. MARKO MILIĆ u 8.15 sati
  3. ROMANA CMRK u 8.30 sati
  4. MARIO FOČIĆ u 8.45 sati
  5. DANICA VUJNOVIĆ u 9.00 sati
  6. ERIKA HOHNJEC u 9.15 sati
  7. IVONA BEKAVAC ŽAUHAR u 9.30 sati
  8. IGOR ODAK u 9.45 sati
  9. TANJA PITOM u 10.00 sati
  10. MIRJANA FRŠTEK u 10.15 sati
  11. ANA-MARIJA ČORDAŠ u 10.30 sati
  12. SANDA PEJIĆ DETELBACH u 10.45 sati
  13. ROMANA HARNI u 11.00 sati
  14. MARTINA PLAVIĆ u 11.15 sati
  15. IVAN DINČEC u 11.30 sati
  16. ANJA ANIĆ u 11.45 sati
  17. LEJLA OSMANOVIĆ u 13.00 sati
  18. ANDREA SITTA u 13.15 sati
  19. KRISTINA KUČIŠ u 13.30 sati
  20. MARIO ŠARIĆ u 13.45 sati
  21. ANA KUK u 14.00 sati
  22. MARIJANA FERENČAK u 14.15 sati
  23. ANĐELA VARENINA u 14.30 sati
  24. SARA PAŽUR u 14.45 sati
  25. SANDRA GOLOB u 15.00 sati
  26. TANA TOMAŠKOVIĆ u 15.15 sati

  3. stručni referent I. u Samostalnoj službi za financije, računovodstvo i nabavu, Odjel za računovodstvo

dana 13.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. SNJEŽANA BABIĆ u 8.00 sati
  2. IGOR SIKIRIĆ u 8.15 sati
  3. ANA GAMILEC MAŽURAN u 8.30 sati
  4. ANA BUBIČIĆ u 8.45 sati
  5. SLAVICA PTRUSINA u 9.00 sati
  6. GORDANA ŠTABA u 9.15 sati
  7. GORDANA CVITKOVIĆ u 9.30 sati
  8. ANA PILJAK u 9.45 sati
  9. IVANA TURKOVIĆ u 10.00 sati
  10. MAJA SAMEC u 10.15 sati
  11. BISERA IBRAHIMPAŠIĆ u 10.30 sati
  12. MARIJANA SOLDO u 10.45 sati
  13. ZLATKO PENIĆ u 11.00 sati
  14. KATICA BARIĆ u 11.15 sati
  15. NIKOLINA MATIĆ u 11.30 sati
  16. ANAMARIJA ŠKUNCA u 11.45 sati
  17. IVANA RANOGAJEC u 13.00 sati
  18. ANICA-ANA ŠKROBO u 13.15 sati
  19. ALEKSANDAR MIHOKOVIĆ u 13.30 sati
  20. BOJANA MARTINČEVIĆ u 13.45 sati
  21. KATARINA MLINARIĆ u 14.00 sati
  22. GORDAN KERSTING u 14.15 sati
  23. KRISTINA BALAŠKO u 14.30 sati
  24. MARINA VRĐUKA u 14.45 sati
  25. ALEN ŠTROSAR u 15.00 sati

dana 14.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. MIA OBAJDIN u 8.00 sati
  2. GORAN VISINSKI u 8.15 sati
  3. GORDANA BABIN u 8.30 sati
  4. MARTINA HOLETIĆ u 8.45 sati
  5. JELENA STANIŠIĆ u 9.00 sati
  6. MARTA SIVRIĆ u 9.15 sati
  7. MISLAV NOVAK u 9.30 sati
  8. IVANA KRAMARIĆ u 9.45 sati
  9. ROMANA CVRK u 10.00 sati
  10. JANKO SEDLANIĆ u 10.15 sati
  11. IGOR ĐUKIĆ u 10.30 sati
  12. IVONA BEKAVAC ŽAUHAR u 10.45 sati
  13. TANJA PITOM u 11.00 sati
  14. MARIJANA FERENČAK u 11.15 sati
  15. ANĐELA VARENINA u 11.30 sati
  16. DARIO VARJAČIĆ u 11.45 sati
  17. ANA-MARIJA ČORDAŠ u 13.00 sati
  18. SANDA PEJIĆ DETELBACH u 13.15 sati
  19. LEJLA OSMANOVIĆ u 13.30 sati
  20. VERICA KLARIĆ u 13.45 sati
  21. MARJETA BOLANČA u 14.00 sati
  22. MARIJA MILJANIĆ u 14.15 sati
  23. DAVORKA VIDAS u 14.30 sati
  24. IVA KRUŽIĆ MARKOVIĆ u 14.45 sati
  25. SARA PAŽUR u 15.00 sati

 

6. Sektor za profesionalnu rehabilitaciju, Služba za profesionalnu rehabilitaciju

6. a) viši stručni savjetnik u središnjem uredu – psiholog u Sektoru za profesionalnu rehabilitaciju, Služba za profesionalnu rehabilitaciju

dana 08.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. NADA IVANOVIĆ u 8.00 sati
  2. IVANA BANDIĆ u 8.15 sati
  3. ANA JURAS u 8.30 sati
  4. SABINA ŠIMIĆ u 8.45 sati
  5. IVA RUŽIĆ u 9.00 sati
  6. SANDRA ZELIĆ u 9.15 sati
  7. DANIJELA IVANOVIĆ u 9.30 sati
  8. VERA MALIĆ u 9.45 sati
  9. MIRNA BARTOLIĆ u 10.00 sati
  10. ANKA NAPICA DUJMIĆ u 10.15 sati
  11. NATALI SERGO KOZUMPLIK u 10.30 sati
  12. MAJA MILJANOVIĆ u 10.45 sati
  13. IRENA PASTUOVIĆ TERZE u 11.00 sati
  14. MARIJA ĆUTIĆ u 11.15 sati
  15. MARKO MIHALJ u 11.30 sati

6. b) viši stručni savjetnik u središnjem uredu – edukacijska rehabilitacija u Sektoru za profesionalnu rehabilitaciju, Služba za profesionalnu rehabilitaciju

dana 09.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. DOROTEJA KLARIĆ u 13.00 sati
  2. NATALIJA VIČEVIĆ u 13.15 sati
  3. MAJA MAČEK u 13.30 sati
  4. VEDRANA ŠANJUG UŽAREVIĆ u 13.45 sati
  5. TAMARA HERCEG BABIĆ u 14.00 sati
  6. LEJLA OSMANČEVIĆ KATKIĆ u 14.15 sati
  7. SANDRA JUKIĆ u 14.30 sati
  8. LUKA FEMEC u 14.45 sati
  9. MAJA HORVATIĆ u 15.00 sati

6. c) viši stručni savjetnik u središnjem uredu – socijalni radnik u Sektoru za profesionalnu rehabilitaciju, Služba za profesionalnu rehabilitaciju

dana 07.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. LIDIJA TURUDIJA u 8.00 sati
  2. TIHANA PLEHATI u 8.15 sati
  3. GORDANA ŠTRAC u 8.30 sati
  4. DUNJA POGAČIĆ CINDRIĆ u 8.45 sati
  5. RENATA FIOLIĆ u 9.00 sati
  6. NADA ROSANDIĆ u 9.15 sati
  7. ZVJEZDANA DELIĆ u 9.30 sati
  8. LANA STIJEPOVIĆ u 9.45 sati
  9. PETRA HERAK u 10.00 sati
  10. MIRJANA ERCEG u 10.15 sati
  11. KATARINA ARIĆ u 10.30 sati
  12. LANA SAFNER u 10.45 sati
  13. ANA SUČIĆ IVANJKO u 11.00 sati
  14. VESNA PROTULIPAC u 11.15 sati
  15. ZDENKA GULIN u 11.30 sati
  16. VEDRANA KOŽIĆ u 11.45 sati
  17. MILE JANKOVIĆ u 13.00 sati
  18. IVANA CRNJAC u 13.15 sati
  19. IVANA GAGULA u 13.30 sati
  20. LJILJANA KRZNAR BUZOV u 13.45 sati
  21. KRISTINA ŠAGUD u 14.00 sati
  22. MONIKA BORAC u 14.15 sati

7. Sektor za profesionalnu rehabilitaciju, Služba za razvoj projekata

7. a) stručni savjetnik (pripravnik) u Sektoru za profesionalnu rehabilitaciju, Služba za razvoj projekata

dana 09.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. JOSIPA BILOGREVIĆ u 8.00 sati
  2. ANA BEGIĆ u 8.15 sati
  3. MATEJA JUNUŠIĆ u 8.30 sati
  4. ŽELJKA DUVNJAK u 8.45 sati
  5. MARTINA BAJZA u 9.00 sati
  6. TONI JELINIĆ u 9.15 sati
  7. MLADEN LOINA u 9.30 sati
  8. JOSIPA BILIĆ u 9.45 sati
  9. FILIP DRAŽANČIĆ u 10.00 sati
  10. MARTINA JOGUNICA u 10.15 sati
  11. BOŽENA KUK u 10.30 sati
  12. ANJA FABEK u 10.45 sati
  13. KRISTINA TUKAČ u 11.00 sati
  14. TATJANA ŠTIMAC u 11.15 sati
  15. ANA SEFEROVIĆ u 11.30 sati

7. b) samostalni stručni referent I. u Sektoru za profesionalnu rehabilitaciju, Služba za razvoj projekata

dana 10.11.2017. na adresi Antuna  Mihanovića 3, Zagreb (soba broj 27)

  1. ANA KRAJAČEC u 8.00 sati
  2. MONIKA NEVISTIĆ u 8.15 sati
  3. IVANA MATIĆ GRGIĆ u 8.30 sati
  4. ANAMARIJA ŠKUNCA u 8.45 sati
  5. IVANA RANOGAJEC u 9.00 sati
  6. ALEKSANDRA VUKOVIĆ u 9.15 sati
  7. MONIKA DROBEC u 9.30 sati
  8. PETRA HAĐINA u 9.45 sati
  9. TONI JELINIĆ u 10.00 sati
  10. LAURA BLAŽETIĆ FALLER u 10.15 sati
  11. PATRICIA JOY-STOJANIĆ u 10.30 sati
  12. ANTE KLJAKOVIĆ u 10.45 sati
  13. MARIJA PAVLIĆ u 11.00 sati
  14. INES ČATIĆ u 11.15 sati
  15. MARTINA NOVAK u 11.30 sati
  16. SANDRA GOLOB u 11.45 sati
  17. NIKICA RADIĆ u 13.00 sati
  18. GORAN ŠIMUNEC-KATIĆ u 13.15 sati
  19. IVAN DINČEC u 13.30 sati
  20. ANA SEFEROVIĆ u 13.45 sati
  21. DEAN DEUCHT u 14.00 sati
  22. TOMISLAV RUKAVINA u 14.15 sati
  23. SANELA RADIČEV u 14.30 sati
  24. RENATA ĐURĐEVAC u 14.45 sati
  25. MARKO MILJATOVIĆ u 15.00 sati
  26. SANJA BLAŽANOVIĆ u 15.15 sati
  27. JASMINA DEVČIĆ u 15.30 sati

 

III. PODRUČNI URED RIJEKA

  1. vještak specijalist u područnom uredu, mjesto rada Rijeka

dana 06.11.2017. na adresi Lošinjska 16, Rijeka

  1. AVELINO BARETIĆ u 10.00 sati
  2. MERI LUKIĆ u 10.15 sati

2. stručni savjetnik – vještak socijalni radnik u područnom uredu, mjesto rada Rijeka

dana 06.11.2017. na adresi Lošinjska 16, Rijeka

  1. IVA PENDE u 10.30 sati
  2. DRAGICA BOJKA GERGORIĆ u 10.45 sati
  3. SANJA STANIĆ u 11.00 sati
  4. ADRIANA GEORGETA MAMUT u 11.15 sati
  5. MILE JANKOVIĆ u 11.30 sati
  6. KRISTINA RUKAVINA u 11.45 sati

  3. stručni referent II. u područnom uredu, mjesto rada Rijeka

 dana 06.11.2017. na adresi Lošinjska 16, Rijeka

  1. HELENA MALNAR u 13.00 sati
  2. KLAUDIJA MILOŠ u 13.15 sati
  3. BARBARA ŠKULJ u 13.30 sati
  4. MARTINA BRKLJAČA u 13.45 sati
  5. MARINA MANCE MAJSTOROVIĆ u 14.00 sati
  6. AMIRA VUJOVIĆ u 14.15 sati
  7. MARINA ADŽAM u 14.30 sati
  8. ESTERA GROZDANIĆ u 14.45 sati
  9. BARBARA ZDRILIĆ u 15.00 sati
  10. HELENA BOSNIĆ u 15.15 sati
  11. JASMINKA KOSOVEL STANIĆ u 15.30 sati
  12. IVANA KRCULIĆ u 15.45 sati
  13. ANKICA BRATOVIĆ u 16.00 sati
  14. VIVIJANA KOČIĆ u 16.15 sati
  15. HANA DRAGOZETIĆ u 16.30 sati
  16. IVONA BLEČIĆ u 16.45 sati
  17. SANJA TURINA u 17.00 sati
  18. DAJANA MALEZIJA u 17.15 sati
  19. DENI KALEM u 17.30 sati
  20. LJUBICA JUREŠA u 17.45 sati

 

dana 07.11.2017. na adresi Lošinjska 16, Rijeka

  1. MARIJANA STOŠIĆ u 8.00 sati
  2. ANAMARIJA TABULA u 8.15 sati
  3. VEDRANA DRAGIČEVIĆ SEDMAK u 8.30 sati
  4. LANA KOŠEVIĆ u 8.45 sati
  5. DAJANA RUDA u 9.00 sati
  6. DAVOR GRGURIĆ u 9.15 sati
  7. HELENA BARIČEVIĆ u 9.30 sati
  8. ANITA JAKOVČIĆ BRIŠEVAC u 9.45 sati
  9. HRVOJE ČEŠAREK u 10.00 sati
  10. MARIN TOMAIĆ u 10.15 sati
  11. GORDANA KLARIĆ u 10.30 sati
  12. ASJA PRIZMIĆ u 10.45 sati
  13. BERNARDA BURIĆ MODRČIN u 11.00 sati
  14. DUNJA KRANJAC GREGOROVIĆ u 11.15 sati
  15. KSENIJA BIŠČEVIĆ u 11.30 sati

 

4. PODRUČNI URED SPLIT

  1. stručni savjetnik – vještak psiholog u područnom uredu, mjesto rada Split

 dana 30.10.2017. na adresi Dražanac 70, Split

  1. ANTONIA PEROŠ u 8.00 sati
  2. ANA RATKOVIĆ PARAT u 8.15 sati
  3. HAJDI MILIVOJEVIĆ u 8.30 sati
  4. MAJA BOKAN PELICARIĆ u 8.45 sati
  5. BLANKA ČOVIĆ u 9.00 sati

  2. stručni savjetnik – vještak socijalni radnik u područnom uredu, mjesto rada Split

dana 30.10.2017. na adresi Dražanac 70, Split

  1. MIRNA JURAS u 9.15 sati
  2. LUCIJA ŠUŠAK u 9.30 sati
  3. SUZANA PETRIČEVIĆ SABLIĆ u 9.45 sati

3. stručni referent II. u područnom uredu, mjesto rada Split

dana 30.10.2017. na adresi Dražanac 70, Split

  1. BOŽENA LEKO u 10.00 sati
  2. IVAN VIDOVIĆ u 10.15 sati
  3. IVANA KLARIĆ u 10.30 sati

4. stručni referent II. u područnom uredu, mjesto rada Zadar

dana 30.10.2017. na adresi Dražanac 70, Split

  1. ANA MATKOVIĆ u 11.45 sati
  2. SANDRO VELIĆ u 12.00 sati
  3. MATE IVANOV u 12.15 sati
  4. IVA NEKIĆ u 12.30 sati
  5. MATEJ ŠARLIJA u 12.45 sati
  6. ANTONIA MATKOVIĆ u 13.00 sati
  7. TINA RADOV u 13.15 sati
  8. IVA BILOSNIĆ u 13.30 sati
  9. IVANA GRGIN u 13.45 sati

dana 31.10.2017. na adresi Dražanac 70, Split 

  1. MATEA HORVATIĆ u 8.00 sati
  2. LUCIJA CVETKO u 8.15 sati
  3. LUKA LONIĆ u 8.30 sati
  4. SMILJANA SOBOTA u 8.45 sati
  5. ŽELJKA ŠANGULIN u 9.00 sati
  6. KRSTO HERENDA u 9.15 sati
  7. JADRANKA PERIĆ u 9.30 sati
  8. MILENA BABIĆ u 9.45 sati
  9. TEA FRANKOVIĆ ŠARLIJA u 10.00 sati
  10. ANĐELA TROŠELJ u 10.15 sati
  11. RAFAELA KAČAN u 10.30 sati
  12. IVA STRPIĆ u 10.45 sati
  13. GORDANA BABIN u 12.00 sati
  14. BLAŽENKA FABIJAN u 12.15 sati
  15. MARIJANA POSARIĆ u 12.30 sati
  16. KARMEN RIBIĆ u 12.45 sati
  17. PETRA VUKIĆ u 13.00 sati
  18. KATARINA VOZILA u 13.30 sati

 

V. PODRUČNI URED VARAŽDIN

  1. vještak specijalist u područnom uredu, mjesto rada Varaždin

dana 08.11.2017. na adresi Mihovila Pavleka Miškine 35, Varaždin

  1. MARTINA SAMAC u 8.00 sati

  2. Stručni savjetnik – vještak socijalni radnik u područnom uredu, mjesto rada Varaždin

 dana 08.11.2017. na adresi Mihovila Pavleka Miškine 35, Varaždin 

  1. JELENA ŠAMARIJA u 8.15 sati
  2. ANA STAREC u 8.30 sati
  3. SPOMENKA DUKARIĆ u 8.45 sati
  4. ANA HORVATIĆ u 9.00 sati
  5. MIRNA BOJIĆ u 9.15 sati
  6. MELITA HORVAT u 9.30 sati
  7. ANTONIJA CANJUGA u 9.45 sati
  8. INES NOVAČKO u 10.00 sati
  9. SANJA STRNAD u 10.15 sati
  10. MARIJANA BREŠKI u 10.30 sati
  11. IRENA MAĐARIĆ u 10.45 sati
  12. VESNA VIDOVIĆ-OREŠKI u 11.00 sati
  13. DANIJELA ŠINCEK u 11.15 sati
  14. ANA-MARIJA VLAŠIĆ u 11.30 sati

  3. Stručni referent II. u područnom uredu, mjesto rada Varaždin

dana 08.11.2017. na adresi Mihovila Pavleka Miškine 35, Varaždin 

  1. SINIŠA TRSTENJAK u 12.45 sati
  2. LAURA HRANILOVIĆ u 13.00 sati
  3. GORDANA BEDNJANIĆ u 13.15 sati
  4. JASMINA HIP u 13.30. sati
  5. JASMINA NOVKO u 13.45 sati
  6. MANUELA MAJCEN u 14.00 sati
  7. KRISTINA BENKOVIĆ u 14.15 sati
  8. ELIZABETA KEFELJA u 14.30 sati
  9. ANA PILJAK u 14.45 sati
  10. TANJA LAZIĆ u 15.00 sati
  11. DUBRAVKA TURK u 15.15 sati
  12. BRANKICA CANJUGA u 15.30 sati
  13. TATJANA GRADINŠĆAK u 15.45 sati
  14. DALIBORKA BUNIĆ u 16.00 sati
  15. DANIJELA ŠINCEK u 16.15 sati
  16. REBECCA ČVRK u 16.30 sati
  17. MATEJ PAVLOVIĆ u 16.45 sati
  18. MONIKA RADE u 17.00 sati
  19. IVANA JOZIĆ u 17.15 sati
  20. MAJA BENCEK u 17.30 sati
  21. IRENA KUKEC u 17.45 sati
  22. MARTINA NOVAK u 18.00 sati

 

dana 09.11.2017. na adresi Mihovila Pavleka Miškine 35, Varaždin 

  1. MARTINA MEŠTROVIĆ u 8.00 sati
  2. MARTINA HARJAČ u 8.15 sati
  3. SANDRA NOVKO u 8.30 sati
  4. LORENA FILIPEK u 8.45 sati
  5. IVICA ĐURASEK u 9.00 sati
  6. DARIO ZEBEC u 9.15 sati
  7. MILENA MAČEK u 9.30 sati
  8. IVA HAINŽ u 9.45 sati
  9. DANICA PISKAČ u 10.00 sati
  10. VALENTINA POSAVEC u 10.15 sati
  11. PETRA BOSILJ u 10.30 sati
  12. NATAŠA HUDOLETNJAK u 10.45 sati
  13. NEVENKA ŽMEGAČ u 11.00 sati
  14. SUZANA ŠIMEK u 11.15 sati
  15. IVANA BOSILJ u 11.30 sati
  16. JELENA DUBOVEČAK u 11.45 sati
  17. VIOLETA KRIŽANEC u 13.00 sati
  18. DRAŽENKA ĆOSIĆ u 13.15 sati
  19. DANIJELA ŽAK u 13.30 sati
  20. JELENA VIDAČEK u 13.45 sati
  21. INES HERCEG u 14.00 sati
  22. MILAN JAGARINEC u 14.15 sati
  23. MICHEL SIMON u 14.30 sati
  24. TEA ŠAREC u 14.45 sati
  25. AMALIJA VOVK u 15.00 sati
  26. ŽELJKA SLUNJSKI u 15.15 sati
  27. ANA-MARIJA RUNJIĆ u 15.30 sati
  28. NATALIJA PLANTAK u 15.45 sati
  29. JASMINKA KUTNJAK u 16.00 sati
  30. NATALIJA ŠMUC u 16.15 sati
  31. MAJA BAČANI u 16.30 sati
  32. FILIP KOŠČAK u 16.45 sati
  33. DUNJA KRANJAC GREGOROVIĆ u 17.00 sati
  34. MARGARETA MARKANOVIĆ u 17.15 sati
  35. VERA GREGORIĆ u 17.30 sati
  36. ANITA RUŠEC u 17.45 sati
  37. DANIJELA KASAL u 18.00 sati

Download zona

Poziv na razgovor klasa 38-2 (33.61 kB docx)